LM
Soru Sahibi
6 Aralık 2021 00:52

Mesane boynu darlığı

Merhaba hocam 21 yaşındayım ve mesane boynu darlığı ve hafif yüksekliği tanısı aldım sistoskopi sonrası yaşın küçük olduğu için ameliyatı yapmadik meni geri kaçması olur ve çocuk sahibi olamazsın dediler hocam bu meni geri kaçması riski çok yuksekmidir bide ameliyattan sonra sertleşme ve benzeri cinsel sorunlar olurmu ve meni geri kaçması olursa kesin bir şekilde çocuk sahibi olma şansı yok olurmu bunları öğrenmek istedim teşekürler hocam şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)

%50 ihtimal olabilir meni geri kaçması cinsel problem yaşamazsınız

14 Aralık 2021 14:38