MA
Soru Sahibi
25 Temmuz 2021 15:24

Uzmanlık alani

Merhaba , covid ve ardından 2.5 ay süren zona geçirdim.lyrica kullandım(5-6hafta ).onceleri 150×2 (son iki hafta önce 75 sonra gun aşırı 75 ve ilaci birakali 2 hafta oldu.Ama ben normal yaşama adapte olamadım devamlı bir kendimin ve ailemin covid hastalığına yakalanma kaygısı başladı ,evden dışarı çıkmak istemiyorum ve uyku düzenim de tamamen yok ne tavsiye edersiniz sizin uzmanlık alanınız ise randevu alabilirim. Lütfen beni yönlendirir misiniz ? Saygılarla

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Covid-19 sonrası işlevsellikte bozulma ve günlük yaşama adapte olamakta güçlük çekiyorsanız uzman bir psikolog desteği alabilirsiniz. Size uygun gün ve saatlerde polikliniğeme başvurabilirsiniz.

10 Ağustos 2021 14:06