BG
Soru Sahibi
19 Mart 2017 22:21

Uykuda gülme ve konuşma

İyi akşamlar doktor hanım kızım bazen uykusunda konuşuyor bu gece ilk defa rüyasında kahkahalar attı. Uyandı uyudu tekrar kahkaha atmaya başladı. Kızım 3 yalında çevremizde yaşıtı yok gibi ben gezdirip oynatmaya çalışıyorum. Arkadaş eksikliğini sürekli dillendiriyor. Acaba gece konuşmaları ve kahkahası bir sorunu işaret edermi. Arkadaş eksikliğinin bir etkisimidir bu durum. Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba gün içerisindeki duygu durumu izlediği bir çizgi film vb etken olmuş olabilir gün içinde ve gece sebepsiz olarak durumun tekrarını sıklığını bakmak gerekir.

19 Mart 2017 22:31