KN
Soru Sahibi
10 Nisan 2017 10:03

kreşe ara vermek

merhaba benim 4 yaşında bir oğlum var ve 2,5 yaşından beri kreşe gidiyor. şimdi 1 yıl ara vermek istiyorum kreşe. daha sonraki yılda anasınıfına gidecek ve ileriki okul öğrenimini tamamlayacak. sizce 1 yıl ara vermem çocuğuma herhangi bir eksisi olurmu. şuan kreşi seviyor ama gitmek istemediğide çok oluyor. 1 sene ara verip onu biraz dinlendirmek istiyorum. acaba yanlışmı düşünüyorum. cevabınız için şimdiiden teşekkür ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)

Ara verdiğiniz de yerine yapabileceği aktivite ler bakmak lazım ara vermek onu dinlendirmek anlamına gelmeyebilir. Orda arkadaşları var her dönem hızla gelişmeye devam eden bir kişiliği ve beğenileri var .arzu ederseniz diğer detaylar için arayın görüşelim

17 Mayıs 2017 09:28
KN
Soru Sahibi

Cevabınız, ilginiz için çok teşekkür ederim Selma hanım. kreşe devam etme kararı aldık. ama başka aklımıza takılan bir sorun olduğunda sizi aramak isterim. iyi günler.

24 Mayıs 2017 09:09

Kreşe kaldığı süreler çok uzun olmaz ise iyi olur.Sevindim doğru bir karar olmuş bence iyi günler

30 Haziran 2017 11:25