PK
Soru Sahibi
24 Ağustos 2021 23:11

uyku ve beslenme

Merhabalar hocam, Bebeğim 6 aylık bu aya kadar sadece anne sütü aldı besin alerjimiz var diyet yapıyorum 6. Ayımızda hala gece uykularımız düzelmedi 2 saatte bir bazen 1 veya 1,5 saatte bir kalkıp emmek istiyor alışkanlık mı sütüm mü yetmiyor bilmiyorum genel olarak bi uyku problemimiz var gündüz de çok kısa uykular ayına göre uyanıklık sürelerini takip edip öyle uyutuyorum ama hala düzen oluşmadı gece mama kullanmayı önerir misiniz ? Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)

Gece mama verebilirsiniz kalkıyorsa sıkıntı olmaz belki doymadıgı ıcın uyanıo olabılır ek gıda verebılırsınız artık yavas yavas

24 Ağustos 2021 23:36