YB
Soru Sahibi
31 Aralık 2016 21:13

Tup bebekte genetik inceleme

Hocam merhaba mutlu yillar. 4 sebepsiz erken donem dusugum var. Genetik dahil butun testler yapildi sebep bulunamadi genetik incelemeli tup bebek onerildi. Yaptiracagim merkez size gonderdigini soyledi. Ben inceledigimde ngs daha ekonomik ve daha guvenilir diye anladim cgh mi onerirsiniz ngs mi acaba hic ngs yonteminden bahsetmediler bize merkezde.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba NGS yöntemi cgh yöntemi ne göre daha güvenilir ve daha yüksek çözünürlüklü ayrıca 5. Gün blastokist biyopsisi yapıldığında mozaiklikleri de yakalıyor bu çok önemli bir avantaj Saygılar Dr V Baltacı

1 Ocak 2017 13:11