TS
Soru Sahibi
11 Mart 2013 00:24

troid

iyi akşamlar doktor bey benim uzun zamnadır geniz akıntısı nefes darlığı şikayetim var çok doktor değiştrdim tahliller yapıdı alerjık olduğu sylendi boğazımdada bir şey varmış gibi hissedyordum ultrsonla bakıldı 3mm nodül varmış bazen sanki biri beni boğuyomuş gibi hissedyorum sebebi bu nodül olabilirmi birde bu durumda nefes darlığı yaparmı burun kemiğimde eğrilik var rahat nefes alamadığım için nefes darlığı alerjık şikayetimin sebebi burundanda kaynaklanır dediler bana ameliyat onerdiler sizcede etkisi ourmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Bilgivar Kaya
Dahiliye - İç Hastalıkları

Boğulma şikayetiniz tarif ettiğiniz hastalıklara ağlı olmadığını düşünüyorum. Beraberinde derin nefes alma (iç çekme tarzına) ihtiyacı düşünüyorsanız şikayetinizin psikolojik olması yüksek ihtimaldir. Gerekirse psikiyatriye müracaatınızı öneririm. geçmiş olsun dileklerimle

1 Mayıs 2013 19:50