TS
Soru Sahibi
20 Mart 2013 00:05

kaburga ağrısı

iyi akşamlar doktor bey bemim uzun zamandır sol kaburgamda üst tarafında bir ağrı var aslında tam olarak ağrıda değil arada oluyo bazen sol tarafıma dondğmde hissediyorum hafif bir acı ve bastırınca hissediliyo bunun için çok doktorlara gittim filmler çekildi tomografi çekldi temiz çıktı ama geçmiyoda sizcede kas ağrısı olabilirmi onemli bir sorun olsa zamanla ağrı dahada şiddetli olurdu değilmi..kas ağrısıysa bu aylarca sürermi bazen tedirgin oluyorum beni aydınlatırsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Bilgivar Kaya
Dahiliye - İç Hastalıkları

Vücutta sık olarak tam ortaya konulamıyan ağrılar olur. bunların bir kısmı kas ağrısı bir kısmı nevralji tipinde ağrılardır.Ağrınızın geçmemesi önemli bir hastalığınız olduğu anlamına gelmez.Ağrınız devam ederse tekrar bir hekime müracaat etmeniz iyi olur. sağlıklı günler dilerim

1 Mayıs 2013 19:45