ks
Soru Sahibi
21 Kasım 2018 15:29

timoma hastalığı

mrb hocam 2011 yılında timoma teşhisi koyulan bır hastamız var bugune kadar 4 amaliyat geçirdi ve şuanda sol karın boşluğunda 24cm kadar bir kitle var 20 gün önce kemoterapi ve sandostatin iğne yapılıyor gitttiğim iz doktorlardan bi netice alamadık hasta 38 yaşında 5 aydır bu kitleyle yaşıyor hasta şehir dışında bunun la ilgili bi yardımınız olabilirmi raporlarını getirsek görmek istermisiniz tsk ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Uğur Coşkun
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Sonuçlarla bereber geldiğiniz takdirde tabiki değerlendiririm.

3 Aralık 2018 10:09