GH
Soru Sahibi
22 Temmuz 2018 18:40

İnsülin direnci

Merhabalar hocam 1 yıl önce kilo verememe ve sürekli kilo alma şikayetiyle doktora gittim. Yapılan tetkikler sonucunda doktorum insülin direncin var dedi ve Matofin 1000ml ilacı verdi. Buna rağmen diyetle ilaç kullanmama rağmen yine kilo veremedim.Birkaç gün evvel tekrar başka bir dahiliye doktoruna gittim kansızlık olduğunu söyledi demir hapı verdi ,yapılan insülin testinde Sonuc *** *** **,1 cıktı bu ne anlama geliyor lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Uğur Coşkun
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu konuyla ilgili bir endokrinoloji uzmanı ile görüşmeniz uygun olacaktır

22 Temmuz 2018 20:20