bh
Soru Sahibi
24 Nisan 2014 20:08

Testiste çok nadir ve hafif ağrı, karıncalanma, büzüşme, özellikle sol

Hocam, idrarda yanma ve akıntı şikayetleriyle hastaneye gittim. Üretrit Tanısı konuldu ve antibiyotik tedavisiyle atlattım. Fakat o sıralarda testislerimde özellikle yattığım zaman daha fazla hissediyordum bunu, karıncalanma ve kasığa çok nadir ve çok hafif 1-2 saniyelik ağrı geliyordu. Tekrar doktora gittim renkli doppler ultrason çektirdim hiçbir şey çıkmadı. Doktorun tavrı beni tatmin etmeyince bir de profesöre çıktım el ile muayene etti üretritin tamamen iyileştiğini söyledi testislerde de bir şey çıkmadı. Aradan bir ay geçti ama testislerdeki durum hala devam ediyor kontrole gittim aynı profesöre bana kendimi çok dinlediğimi, çok titizlik yaptığımı söyledi ve testislerde hiçbir şey olmadığını, arada bu tarz şeyler olabileceğini söyledi. Ne zaman geçeceğini sordum, evlendiğim zaman geçeceğini söyledi kafana takma korkacak bir şey yok dedi. Eğer kafana takarsan ilerde sertleşme sorunu ve erken boşalma gibi sorunlar yaşayabileceğimi söyledi. Hocam, sizce doktorun yanılma payı olabilir mi yani testislerimde bir sıkıntı olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim. Ultrason çektirdim hiçbir şey çıkmadı, el ile de muayene edildi onda da bir şey çıkmadı ama sıkıntım devam ediyor. Çok şiddetli bir şey yok ama beni rahatsız ediyor. Cevabınızı bekliyorum hocam, iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Sevgili Hasan, anlattığın kadarıyla bence de birşey yok. Moralin yerinde olsun.

24 Nisan 2014 20:21