KF
Soru Sahibi
9 Nisan 2018 09:34

Tekrar ameliyat

S.a Ahmet bey ben 1998 yılında siz tarafınızdan lasik yöntemi ile ameliyat olmuştum şu anda 2 numara gözlük takıyorum tekrar olmak istiyorum fakat gittiğim Dr. lar bana tavsiye etmiyorlar .sebebi gözde ovallesme var birde yüksek numaradan ameliyat olduğum için önermiyorlar bana nasıl yardımcı olursunuz ben gözlükleri çıkarmak istiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Baş
Göz Hastalıkları

gözde tekrar laser yapmak için yeteri kadar doku olması gerkır eger varsa yapılabılır selamlar

9 Nisan 2018 10:06