dz
Soru Sahibi
20 Mayıs 2021 11:05

göz damar belirginleşmesi

hocam merhaba astigmat miyopum var. bundan 1 sene önce numaralarımın çok düşük olduğu zaman(gözlük takmıyordum) uzun ve aralıksız telefona bakmam sonucu gözümde kanlanma ve damar belirginleşmeleri oldu. kanlanma geçti fakat damarlar kaldı. kaç tane doktora gittim önemsiz buldular. en son gittiğimde önemsiz bulup suni gözyaşı rahatlatır diyip ondan verdi. ve o uzun aralıksız bakmam sonucundan olduğunu düşünüyorum numaralarım çok arttı. astigmat bi gözümde 0.75 birinde 2. bu damarlar geçmez mi telefona mecburi çok fazla bakıyorum ve giderek az az artıyolar ama muayene eden doktorların hepsi önemsiz buldu

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Baş
Göz Hastalıkları

astigmat için gözlük takmanız gerekiyor damarlanmada başka sebep yoksa önemsizdir her insanın yapısı farklıdı selamlar

22 Mayıs 2021 09:52