AA
Soru Sahibi
9 Mayıs 2019 22:40

Tek bir dişim yamuk ve geriye doğru telsiz düzeltmek mümkün müdür?

Ön iki dişimin sağındaki dişim yamuk ve geriye doğru, 17 yaşındayım ve bu tek dişimi tel tedavisi kullanmadan düzeltmemin bir yolu var mıdır? Restoratif işlemler işe yarar mı?

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Dt. Barış Ünlü
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

selamlar, sadece tek diş için şeffaf plaklar düşünülebilir ancak sizi görmeden böyle bir duruma karar vermek mümkün değildir. restoratif işlemler bir alternatiftir. saygılarımla

10 Mayıs 2019 15:53
AA
Soru Sahibi

Teşekkürler.

10 Mayıs 2019 16:16
Dr. Dt. Barış Ünlü
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

selamlar, sadece tek diş için şeffaf plaklar düşünülebilir ancak sizi görmeden böyle bir duruma karar vermek mümkün değildir. restoratif işlemler bir alternatiftir. saygılarımla

13 Mayıs 2019 09:51