ue
Soru Sahibi
24 Kasım 2014 15:05

sut disi

mrebalar benim 6 yasina yeni girmis bir kizim var 8 ay once alt on sut disleri dustu yerine yenileri cikti simdi ise ust on sut dislerinin ikiside 5 gun arayla dustu bu yasta dusmesi normalmi doktorabgitmemiz gerekirmi saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Saniye Çiçek Yanar
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

endişelenmeyiniz dişlerimizi değiştirmek için erken bir yaşta değiliz ayrıca dişlerimiz kemiklerden Köken aldığı için kemik yaşımızla paralel olduğu için büyümemiz hızlı olduğunun bir göstergesi olabilir. Saygılarımla

24 Kasım 2014 19:53