KR
Soru Sahibi
9 Aralık 2020 15:18

Sünnet gömük penis

.. Merhaba hocam oglum 18 aylık 2 ay önce sünnet oldu mantar kısmı hala çıkmadı dikişleri attı ama ben hala masaj yaparak çıkartıyorum mantar kısmını daha sonrasında tekrar içeri giriyor uç kısmı görünüyor üstünde et parçası bulunuyor napmam lazım teşekkür ederim......

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Şenol Öztürk
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Selamlar gömülü penislerde özelliklede kilolu olan bebişlerde bu sıkıntılar oluyor..pipiyi geri doğru sıyiralim ve bir foto alalım..yada müsait zamanınızda muhakkak muayene için beklerim sizi

27 Aralık 2020 01:10
KR
Soru Sahibi

Hocam kilolu bir bebek degil oglum yatar pozisyonda içeri az birşey gömük ama ayakta daha da ufak geriye iktirme yapıyorum fotoyu nereye atcam hocam

27 Aralık 2020 14:22
Op. Dr. Şenol Öztürk
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

*** *** ** nolu telefona atabilirsiniz

29 Aralık 2020 05:05