29 Temmuz 2021 14:54

Anal fistül

Merhaba hocam kizimda makat catlagi var anal fistül 5yasnda gecmiyor 2defa ege universtesnde kaznma islemi oldu gecmedi suan 7aylk kiz kardesindede catlak olustu bi care bulamadık bize önerebliceginiz birsey varmi rica ediyorm bi an once tedavisi olsun dha cok ilerlemedn. cok tesekur ederm

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şenol Öztürk
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Selamlar ...inatçı anal fissürlerde muayene ve gerekirse anal dilatasyon olmazsa olmazımızdir...kliniğimize muayeneye bekliyorum

30 Temmuz 2021 10:07