SB
Soru Sahibi
7 Nisan 2021 20:21

Sunnet derisi tahris

Hocam 4 yasindaki oglumun sunnet derisinde kizariklik var ve catlaklar olusmus. Pipisinin acidigini soyluyor. Doktora goturecegim ama size de danismak istedim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şenol Öztürk
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Selamlar ..geri doğru sıyırmaktan kaçınalım pipiyi..thiociline göz pomadı sürelim ve en yakın zamanda buca daki klinigimize beklerim sizi..muayene yapıp sünnet yapalım

3 Mayıs 2021 17:23