7 Mart 2017 19:07

Stres kırığı

Yaklaşık 2 aydır sol kaval kemiğimde stres kırığı mevcut. 1 ay voleybol oynamamamı söylediler, oynamadım fakat iyileşemedim. Bu yüzden ağrım olmasına ve hafif şişlik olmasına rağmen aktif olarak voleybol oynamaya devam ettim. Ama bugün sol ayağımın arka topuk kısmında çok şiddetli bi ağrı oldu, neredeyse üstüne basamıyorum. Bu ağrının stres kırığıylr bir bağlantısı olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ferruh Yavuz
Pratisyen Hekimlik

Derhal bir ortopedi uzmanına görünmenizi öneririm. Kalkaneos kırığı veya aşil tendonuyla ilgili bir sorun olabilir. Ayrıca bu sakatlıkların nedenini Spor Hekimliği kliniği bulunan bir hastanede araştırtmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

9 Mart 2017 11:05