KE
Soru Sahibi
22 Aralık 2021 17:10

Somtizsasyon okb

Hocam ben 20yila yakindir somatizasyon hastasiyim şu ana kadar kullanmadigim ilac kalmadi ...ama sonuc hic bir sey degismedi sidetli dis agrilarim var yannis teşislerden dislerim tek tek cekildi ..cok feci agrilarim var kalan birkac dise de kesim kopru ve saire yapamiyorum cunku hepsi cekime gidiyor ..crhon hastasiyim ve yillardir antidepsan kullanmaktan diyabet hastasida oldum ..somatizasyon beni bitirdi aldigim ilaclar efeksor 300 serguel 100.remeron 30ama hic bir ise yaramiyor yillardir dislerim disinda butun vucudumda sidetli agrilar doktora gitigimde de ne verebiliriz diyorlar butun ilaclar denendi yok yapacak bir sey yok diyorlar ...ne yapabilirim bilmiyorum cok caresizim ...bunun disinda asiri takinti ansiyete cok yoğun ve gercekten kullanmadigim ilac kalmadi ...degerli goruslerinize ihtiyacim var ..sizden ricam !!

1 cevap
Cevaplar (1)

Teşhisiniz de hatalı, tedaviniz de. Şu an söyleyebileceğim bu.

22 Aralık 2021 20:47