YY
Soru Sahibi
15 Haziran 2011 23:47

slm doktor hanım ben bingölde görev yapmakta olan bir öğretmenim diyete iht

slm doktor hanım ben bingölde görev yapmakta olan bir öğretmenim diyete ihtiyacım var fazlasıyla iletişim adresini ala bilir miyim e-mail adresim seytan700@hotmail.com

2 cevap
Cevaplar (2)

Yusuf bey diyet verirken kan tahlillerinizi yaptırmış olmanız ve sonuçlarını hem hekiminizin hem de diyetisyeninizin görmesi gerekir, bu nedenle internet ortamından diyet yazmak mümkün olmuyor. Sormak istediğiniz başka bir soru varsa buradan ulaşabilirsiniz.

17 Haziran 2011 10:19
YY
Soru Sahibi

TEŞEKKÜR EDERİM DOKTOR ANIM EN KOSA ZAMANDA UĞRAYACAIM YANINIZA

22 Haziran 2011 00:17

Rica ederim, teşekkürlerinizi soru olarak değil de teşekkür olarak iletebilirsiniz.

23 Haziran 2011 09:14