YA
Soru Sahibi
27 Ocak 2015 13:00

sizce ne yapmalı?

Merhaba! Ben bir güzellik merkezinde arkadaşımın tavsiyesiyle kavitasyon yaptırmaya başladım. şu an 3 seans oldu ve etkisini görmedim desem yalan olur. ancak ben aşırı kiloluyum (115 kg) bu işlemin bende etkisi ne olur? güzellik merkezindeki kişi yaklaşık 50-60 seansla (haftada 4 olmak üzere) benim tamamen incelebileceğimi söylüyor. bu arada hali hazırda zaten diyet yapıyordum ona devam ediyorum ve günde 20 dk yürüyüş yapıyorum. aklım çok karıştı, yardım ederseniz sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba alev hanım; kavitasyon ile ilgili birçok sağlık sorununa yol açabileceği ile ilgili çalışmalar var. Bu konu tamamen sizin tercihiniz ancak ben tavsiye etmiyorum. Bahsettiğiniz kilodan sadece kaviyasyonla ilcelmeniz bence ütopik. Fazla kilo ile birlikte kan değerlerinde değişmeler ve hastalık riski artmaktadır. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekir. Sizin için özel hazırlanmış bir diyet kilo kaybınıza neden olacaktır.

27 Ocak 2015 13:28