KM
Soru Sahibi
13 Ocak 2016 20:47

Sinir bozucuuuu

3 ay kadar önce faranjit gecirdim 10 gun sonra iyilestim fakat ogunden beri yutkunuyoru sürekli ve tik haline geldi cok rahatsiz oluyorum ve bu durumdan kurtulmak istiyorum. Bogazimda birsey varmis gibi sanki ama doktora gittim hicbirsey yok dedi. Ve tik oldugunu dusunuyorum asırı rahatsız oluyorum. Lütfen yardimcı olurmusunuz. Tesekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba; çok yeni bir durum bu. anlattığınız hikaye tik den daha ziyade korkuya benziyor. Çünkü tik dememiz için onu yapmadan duramıyor olmanız gerekiyor. ve başkalarının bunu fark edip sizin onların fark ettiğini bilmeniz gerekiyor. bununla ilgili şunu önerebilirim size bu konuda Kbb uzmanının söylediklerini bilir kişi olarak kabul edip inanıyor olmanız. Eğer geçmezse bir psikoloğa başvurmanız. Geçmiycek birşey değil faranjitte boğaz zaten çok tahriş olur. Böyle hissediyor olmanız ilk etapta olabilir.

15 Ocak 2016 15:06