DS
Soru Sahibi
3 Mayıs 2021 22:07

Şeffaf plak

Merhabalar biz şeffaf plak yaptırmak istiyoruz yapıyor musunuz ? Fiyat ne oluyor ? Gelme süresi ne kadar sürüyor? Ne kadar aralıkla değişim yapılıyor?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Serhat Ramoğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Selamlar, Seffaf plak ile ortodontik tedavi klinigimizde yapilmaktadir. Planlama ve USA’dan plaklarin gelmesi yaklasik 45-60 gun arasinda suruyor. Plaklarin degisim suresi olarak ortodontist ile planlamaya gore degismektedir. Ucretlendirme vakanin zorluk derecesine, plak sayisina gore degismektedir.

3 Mayıs 2021 22:38