28 Nisan 2008 11:34

Sayın Dr.Murat Özgür ULU, 57 yaşında,4 senedir şeker tedavisine devam eden

Sayın Dr.Murat Özgür ULU, 57 yaşında,4 senedir şeker tedavisine devam eden emekliyim.Eskidenberi gece terlemelerim olurdu,fakat şeker ilaçları(Glukopen,) kullandığımdan beri terlememde artış oldu,gecede bir-iki sefer çamaşır ve pijama değiştiriyorum.Bu durumum için ne yapabilirim,başka sebepleri olabilirmi?Bu terlemem yüzünden boynumdan koluma vuran ağrılar ve kireçlenme bile oldu.Nasıl kurtulabilirim bu terlemekten.Teşekkür ederim. Ömer Dikbayır

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Muratözgür Ulu
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

ömer bey geçmiş olsun ve en kısa sürede şifa bulmanız dileklerimle, bu soruyu bir endodonti uzmanı yerine bir endokrin uzmanına sormanız yerinde ve sağlıklı olur.

28 Nisan 2008 17:37