ÖA
Soru Sahibi
17 Haziran 2008 00:23

Sayın Doktor Özkan Bey Benim sorunum ayaklarımla ilgili. 2 yıl önce aldığı

Sayın Doktor Özkan Bey Benim sorunum ayaklarımla ilgili. 2 yıl önce aldığım bir ayakkabıdan sonra ayaklarımda koku sorunu baş gösterdi. Her gün ayakkabı değiştirmeme ve piyasadaki koku gidericileri kullanmama rağmen bu sorunumla başa çıkamıyorum. Öyleki yarım saatlik bir yürüyüş sonunda dahi ayaklarımda son derece rahatsız edici bir koku baş gösteriyor ve takdir edersinizki buda toplumsal hayatımı kötü yönde etkiliyor. Neler yapabileceğim hakkında yönlendirebilirseniz sevinirim saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba ben dr oya.bu konu gercekten bi cok insanin problemi aslinda.size bi dermatologa gitmeyi tavsiye ediyorum.onun dediklerini uygularsiniz.benim kucuk onerimse aksamlari ılık suya bi kac lavanta yagi damlatip ayaklarinizi dinlendirebilirsiniz.saygilar

23 Haziran 2008 12:04