GB
Soru Sahibi
19 Haziran 2008 22:48

Öyle olduğunu düşünüyorum ama aradan çok uzun zaman geçti. Dostlarım bana s

Öyle olduğunu düşünüyorum ama aradan çok uzun zaman geçti. Dostlarım bana soyadımla hitap ettiği için hatırlayamamış olabilirsiniz ama belki de gerçekten hatırlamıyorsunuzdur. Kafanızı karıştırdıysam üzgünüm.

1 cevap
Cevaplar (1)

zaten verdigin hikayeden(babanin vefati,yurtdisinda yasaman) ve soyadindan tanidim ama emin olamadim.bana yazdigin icin cok cok memnun oldum.facebook ta resmini gordum ama yazmaya cesaret edemedim.eger hala beni dostun olarak goruyosan yahoo adresimi biliyosun.seninle tekrar gorusmeyi cok isterim sen de istersen bana yaz.gorusemedigimiz surede seni cok merak ettim ama biliyosun kavgaliydik seninle.bunlari gecmiste birakmak ve seni tekrar dostum olarak gormeyi cok isterim cunku kalmadi senin gibi GUVENilir adamlar:)mailini bekliyorum bye

20 Haziran 2008 14:50