tm
Soru Sahibi
2 Temmuz 2014 00:33

sağ omuzumda sürekli ağrılarım var yırtık ve kist dediler ne yapmalıyim

Merhaba, benim sağ omzum 4 yıldır agrıyor ve her doktora gidişimde ya fizik tedavi yada yüzme önerdiler mr sonuçlarında 8x6 mm paralabral kist oldugu tespit edildi butun denilenleri yapmamla beraber agrilarim geçmedi 6 ay önce kapalı ameliyat oldum ( yırtık ve kist) ve ameliyata girmeden yırtık olabileceğinide sölediler şuanda ameliyatin üstünden 6 ay gecti uzunbir süre kollukla gezdim egzersiz yaptım fizik tedaviye gittimm agrılarım bir haftadır tıpkı eskkisi gibi şiddetlendi ne yapmalıyım ??

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Çağatay Öztürk
Ortopedi ve Travmatoloji

Sizi görmem ve muayene etmem gerekli. *** *** ** ya da *** *** ** numaralı telefonlardan randevu alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim. Doç. Dr. Çağatay Öztürk İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Şişli Florence Nightingale Hastanesi

31 Temmuz 2014 23:11