BA
Soru Sahibi
23 Nisan 2010 13:46

Sağ kaburga altının sırt tarafında ağrılar ,mide bulantısı var , birşey kal

Sağ kaburga altının sırt tarafında ağrılar ,mide bulantısı var , birşey kaldırınca hareket edince ağrılar oluşuyor özellikle sağ kısım kaburganın altı sola doğru iç kesimlerde oluşan bir ağrı yardımcı olursanız sevinirim genelde alkol aldıktan sonra oluşuyor daha oncedende olan bir rahatsızlık daha şiddetli ağrılar şeklinde 1 yıldır var ne yapmamı tavsiye edersiniz? yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Aydın Yardımcı
Aile Hekimliği

karaciğer ve safra yolları açısından incelenmelisiniz, dahiliye uzmanına müracat edin.

25 Nisan 2010 23:12