İA
Soru Sahibi
6 Ocak 2011 04:09

sag bacagimdan ozellikle uzanirken cit cit ses geliyor. bir uzman hekim; g

sag bacagimdan ozellikle uzanirken cit cit ses geliyor. bir uzman hekim; glucosamin ,balik yagi , kilo kaybi ve hergun 10 km. fitness bisikleti( 1. level) tavsiye etti. hepsini uygulamama ragmen uc aydir fayda goremedim, ne yapmaliyim . tsk.ler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Aydın Yardımcı
Aile Hekimliği

Sayın Alaadin bey bu konu ortopedi bir durumu çağrıştırıyor, muayenede bahsettiğiniz çıtırtının nereden geldiğini anlamak gerek , büyük ihtimalle diz ekleminden gelebilir, ilgili uzman arkadaş da eklemi kuvvetlendirecek şeyler tavsiye etmiş, genede ortopedist bir arkadaşa muayene olursanız iyi olur.

22 Ocak 2011 11:03