AB
Soru Sahibi
15 Mart 2020 04:33

Safra sızıntısı

Kolay gelsin hocam 25 Aralık devlet hastanesinde eşim safra kesesi taşından ameliyat oldu kese alındı 1 gün sonra taburcu edildi evde 1 gün sonra karın sancısı ile kusması başladı tekrar hastaneye kaldırıldı sızma var denildi ameliyat oldu tekrar karnı açıldı tamamen doktor çıktı ve sızıntı karaciğerde bir ince damarda dedi bunun için üniversite hastanesine sevk edicem dedi şuanda beklemede oradan gelen cevaba göre yönlendirme yapıcam dedi bugün ameliyat olalı 35 gün oldu hala karnında hortum duruyor sızıntı dışarı aksın diye ortalama günde 100 veya 150 milim sıvı geliyor ve hala bizi bekletiyor Bi akıl almak için yazdım hocam cvp verirseniz çok sevinirim. 3 ameliyat gerekebilir diyor hoca ama hala bekletiyor ne yapmamız lazım hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Göktürk Maralcan
Genel Cerrahi , Endokrin Cerrahisi , Meme Cerrahisi

Sizi daha deneyimli bir merkeze yönlendirirse daha iyi olur. Sağlıcakla kalın.

31 Mayıs 2020 22:24