sv
Soru Sahibi
28 Kasım 2015 16:08

Sac dokulmesi

Merhabalar Hocam, 22 yaşındayım.Saçlarım dökülüyor ve saçlarımın üst ve on tarafları seyrek hale geldi.Dermatoloji ye gittim kaç kez,anlattım da pek fazla birşey söylemedi.Genetiğe bağladı açıkçası.Kan tahlilleri istedi benden ve bunun sonucunda sonuçların iyi olduğunu söyledi.Biotin şampuan , sprey ve kapsül yazdı.Kullanmama rağmen pek sonuç almadim.Hocam sizden ricam ne yapmam lazim.Daha gencim ve yaşım küçük :( :(

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, Genetik saç dökülmesi için yaşınız çok genç, ama bazen erken yaştan itibaren saç dökülmesi başlayabiliyor. Bu gibi durumlarda, kan testleri de normalse PRP ya da mezoterapi tedavileri ile saçları yeniden çıkarabiliyoruz. Ancak bu tedavilere uygunluğunuz açısından mutlaka muayene olmanız gerekir. Saygılar..

8 Aralık 2015 14:06
sv
Soru Sahibi

Tesekkur ederim.Bu tedavi yöntemi kliniklerde mi yoksa hastanelerde de oluyor mu.Bu arada ücret var midir .Bunları öğrenebilir miyim.

9 Aralık 2015 10:34

Merhaba, Kliniklerde de hastanelerde de bu tedaviler yapılabiliyor. Ancak öncelikle bir uzman doktor tarafından görülmeniz, doktorunuz bu tedavileri uygun görürse tedavilere başlamanızı öneririm... Saygılar...

23 Aralık 2015 13:00