ÖM
Soru Sahibi
30 Ocak 2016 20:24

roaccutane

Hocam merhaba roaccutane kullanıyorum 4. Ayımdayım bunla ilgili sorularım olacak ilgilenirseniz sevinirim öncelikle hocam etkisini kaçıncı ayda görmeye başlarım yüzümde sivilce artışı oldu kafayı yiyecem ve hocam roaccutane yerine aknetrnet kullansam olur mu

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Roaccutane tedavisinden tam sonuç elde etmek için tedavi bitimini beklemeniz gerekir. Bu süre doktorunuz tarafından kilonuza göre belirlenir. Aknetrent ve roaccutane tam olarak aynı içerikte oldukları için, değiştirmenizin bir faydası olmayacaktır. Tavsiyem doktor kontrolünde tedaviye devam etmenizdir.,, Saygılar...

11 Şubat 2016 16:17