ÇA
Soru Sahibi
31 Ocak 2016 18:50

Ciltteki kızarıklık

Merhaba dün gece çeneme ve ağız kenarlarıma bepanthol sürdüm sabah kalktığımda kızarıklık vardı.Tahriş oldu çenemde kaşıntı da var. İçindeki bi bileşene karşı alerjim olup olmadığını bilmiyorum. Fakat kızarıklığin geçmesi için ne yapabilirim ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bu tarz reaksiyonlarda tam olarak neye karşı alerji gelişip gelişmediğini tespit etmek oldukça zordur. Kızarıklığınız geçmezse mutlaka bir dermatoloji uzmanına başvurmanızı öneririm... Saygılar...

24 Şubat 2016 13:15