DA
Soru Sahibi
18 Ocak 2014 17:35

Saç çıkarma

29 yaşındayım saçımı sürekli toplamam dan kaynaklanan yan bölgelerde kulak arkası dahil görünür şekilde saç dökülmem var acaba tekrar saç çıkarmı yoksa Ekim mi yaptırmalıyım

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Aytürk Aydın
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, belirttiğiniz gibi aşırı germe sac diplerinin beslenmesini sekteye uğratacağı için bir süre sonrs cansızlaşan saclar dökülür.Kendi vücut sağlığınız yerindeyse ve kendi beslenmeniz dengeli ve yeterli ise yeniden saç çıkacaktır.Ekim son çaredir, gençsiniz, PRP/mezoterapi gibi yöntemleri önce düşünürüz.

27 Ocak 2014 14:39
DA
Soru Sahibi

Teşekkür ederim:)

27 Ocak 2014 17:24
Dr. Aytürk Aydın
Pratisyen Hekimlik

Rica ederim

29 Ocak 2014 13:20