ui
Soru Sahibi
1 Mart 2013 14:38

karboksiterapi

Merhaba Aytürk hanım, 5 ay önce doğum yaptım ve emziriyorum. Sizce karboksiterapi yaptırmak sakıncalı mı? Emzirme döneminin bitmesini mi beklemeliyim? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Aytürk Aydın
Pratisyen Hekimlik

merhaba,kesinlikle emzirmenin bitmesini beklemeliyiz,verilen gaz süte geçerek bebeği huzursuz edecektir,gerek yok buna hele ki ilk 5 ay yani sadece anne sütü dönemindeyken,size önerim olacak;süt yapar diyerek çevrenizdekilerin söylediklerini yemeyin,sütü yapan sizin normal beslienmeniz ve içitiğiniz sudur,yani suyu bol tüketerek ve dengeli beslenerek karboksiterapi ihtiyacınız ortadan kalkacaktır:)),kliniğe de uğrayabilirsiniz

4 Mart 2013 14:23