DE
Soru Sahibi
28 Şubat 2017 11:03

Psikolojik yardım

Selma hanım merhaba. Çok üzgünüm her konuda üzerine titrediğim oğlumla içinden çıkamadığım bir durum var. 28 aylık oğlum geçen gün kakası üzerine çıkınca banyoya sokup yıkadım. Çok af edersiniz, kakalar akarken birden pipisini tutup bağırmaya başladı. Oradan akıyor sandı galiba. Şuanda banyoya girmek istemiyor. Altını alırken ve pipisini her açık gördüğünde sıkıp kaka geliyor diye ağlayıp bağırıyor. Ne yapabilirim uzmana mı götürmem gerek yoksa unutur mu? Çok teşekkür ediyorum şimdiden.

1 cevap
Cevaplar (1)

Korkunun üzerine gitmeyin mutlaka bir yardım alın korkuyu pekiştirmeyin 28 aylık diyorsanız konuşma ve algıya yönelik basit bir dilde acıklayabilirsiniz

28 Şubat 2017 11:26