ÇA
Soru Sahibi
10 Ağustos 2021 16:56

Prozac-selectra

Merhaba, ben 4 aydir prozac 20 mg kullaniyorum ama hem duygu durumumda bir iyilesme goremedim (uzgun ve düşünceli hissetmek) hem de fizyolojik olarak bir denge problemi gibi bir sorun yaşıyorum, başımda bir agirlik gibi, bazen cok şiddetli bas ağrısı. Daha once (6-7 yil once) selectra 50 mg kullanmistim o cok iyi gelmisti ve 2 ay sonra da azaltarak bıraktım. Size sorum prozactan selectraya nasil gecis yapabilirim doz olarak?

2 cevap
Cevaplar (2)

Doğrudan geçiş yapabilirsiniz; yani yarın sabah 50 mg. Sertralin etken maddeli ilaçtan alırsınız.

10 Ağustos 2021 19:28
ÇA
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim cevabınız icin, emek harcadığınız icin , bilginizi saklamayip yardimda bulunuyorsunuz sorununu dile getirenlere. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

11 Ağustos 2021 08:43

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim Aysun Hanım.

11 Ağustos 2021 09:05