YM
Soru Sahibi
29 Kasım 2019 14:08

Prostata rahatsızlığı

İyi günler Doktor Bey, Ben yurtdışında yaşıyorum Babam için sizi aramiştım.İnternette araştırırken size rastladım.Türkcemde persfekt olmadığımdan şimdiden sizden özürdiliyorum.Babam prostat hastası seneler önce yurtdışında amaliyat oldu fakat tekrarlayan idrar yolunda daralmalar arttı.Babam İzmir’de yaşıyor gitmediği doktor kalmadı ama neyazıkkı şu an durumu iyi değil.Ben buradan elimden geldikçe doktor bulmaya çalışıyorum İzmir’de bir doktor önce lazerle açma yaptı fakat başarılı olamadı,diğer doktor mikro dalga ile tedavi yaptı ,ve şu anki durum idrarını fark etmen kaçırıyor.önceleri yapamıyordu şimdi ise tersine.Bu durum hem onu hemde beni çok üzüyor.Bez kullanmak istemiyor o sebeple haftalardır sonda ile yaşamını sürdürüyor.Mikro dalga yapan doktor sfinkter önermiş ama benim o doktora güvencem kalmadığı için istemiyorum onun amaliyatı yapmasını çünkü devamlı yaptığı amaliyat değil ve İstanbul’dan sipariş verecekmiş.Gerekirse ben 1 hafta içinde Türkiye’ye geleceğim babamla İstanbul’a gelebiriz.Ne olur bana yakın zamanda cevap yazabilir bilgilendirebilirseniz çok çok sevinirim.Sizi WhatsApp dan aradım fakat ulaşamadim.Hayırlı günler Saygılarımla Mehtap

1 cevap
Cevaplar (1)

Mehtap Hanım merhaba sizinle başka platformda görüştük sanırım Babanız için ne gerekiyorsa yapabiliriz Sizden haber bekliyoruz

4 Aralık 2019 08:47