va
Soru Sahibi
5 Haziran 2020 18:13

Prostat enfeksiyonu

hocam merhabalar. 21 yaşındayım. 3 aydır geçmeyen şikayetlerim vardı. idrara başlarken bekleme, idrarda saçılma, boşalma sonrası ağrı, sık idrara çıkma,perine bölgesi ağrısı vb. ağrı şikayetlerim geçti ama idrar yapma şikayetlerim geçmedi bu yüzden dün doktora gittim dedi ki 'büyük ihtimal prostatit olmuşsun, tam teşhis koymanın yolu sıvı almaktır ama istersen şimdilik almayalım bi tedavi deneyelim geçmesse alalım' ben de tamam dedim. 5 adet genta iğne ve sonrası için travid antibiyotik verdi. benim bu ilaçlarla bu hastalığı tedavi etme şansım var mı? erkenmiş daha benim hastalığım 3 ay bir şey değil dedi hoca. sizin yorumunuz nedir? ilaç aldıktan sonra sıcak su küvete oturuyorum hep. kültür ve tahlil temiz.şu an kronikleşmiş midir benim prostatitim sizce?

1 cevap
Cevaplar (1)

Doktorunuz doğru tedavi vermiş iğne kullanmana gerek yok bence

7 Haziran 2020 08:46