12 Aralık 2012 14:29

PROSTAD BÜYÜMESİ

60 YAŞINDAYIM.6 yıl Önce GREENLİGHT operasyonu geçirdim. Geçtiğimiz hafta kontrole gittim.PSA değerim 4.5 çıktı.500 mgr. ROKSİN TANLET İLE NİTRODZAL Tableiti BİRLİKTE 10 GÜNDÜR KULLANDOM.DAHA SONRA BU GÜN ULTRASON ÇEKTİRİDİM. Prostadım 120 cc çıktı. ENDİŞLENDİM. NE TAVSİYE EDERSİNİZ.

1 cevap
Cevaplar (1)

Son PSA değerinizi bildirmemişiniz. Ama yinede 120 cc prostat içinde bu PSA değeriniz normal kabul edillebilir. Eğer idrar yapma şikayetlerniz fazla ise size yine ameliyat tavsiye ederim ama bu sefer greenlight değil tabiki

12 Aralık 2012 18:07