26 Şubat 2018 02:07

Procaz bas agrisi

Mide fıtığı sorunu ile 2 hafta kadar hastanede yattim sonra kontrollere gittim ama midemde bir sorun yok piskolojik dediler piskiyatriye gittim ve kaygı problemi var dediler procaz verdi ılacım bitti ve aşırı baş ağrısı ile baş dönmesi yaşıyorum tekrar randevu aldım ama uzun zaman sonrasına verdiler normal mi yoksa özel bir hastaneye gidip doktor a görünmem gerek mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hatice Akova
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba Galiba prozac kullandınız bu tür antidepresanları kullanırken devamlılık önemli yani kutu bitince tekrar alıp kullanmak gerekiyor. Size bu tedaviyi veren hekime devam etmeniz daha uygun olur. İlaçla ilgili değişiklikleri ancak hekiminizin önerisi ile yapmalısınız. O yüzden ilacı alıp kullanarak hekiminizin randevusunu beklemeniz daha uygun gibi görünüyor. İyi günler dilerim.

26 Mart 2018 10:43