AH
Soru Sahibi
15 Ekim 2017 20:32

4 buçuk yaşında kızım

İyi günler. Benim 4 buçuk yaşındaki kızım ile ilgili bir sorum var ben jandarma astsubayiyim ve suan da Şırnak'ta görev yapıyorum ailem ile birlikte yasiyorum bunu da öncelikle belirteyim. Yaklaşık 2 yıldır Şırnak'ta yaşıyoruz ve bunun bir yılını eşim ücretsiz izinde iken çocuklarımıza bakıyordu suan eşim görevine devam ediyor ve çocuklarımıza annem ve babam bakıyor onların yaşı 60 civarı. 4 buçuk yaşında ki kızım yaklasik son altı aydır bos kaldiginda saçlarını, ellerini, kiyafetlerini emiyor malum Şırnak'ta çocuk psikologu olmadığı için desdek alamıyoruz. . Bu konuda onerileriniz nedir bize yardımcı olabilirseniz sevinirim Şırnak'ta 10 ay görevim kaldı sonra batıya dönüyoruz . Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hatice Akova
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Çocuğunuz oyun çağında, bu yüzden okul öncesi eğitime başlatabilirsiniz. Yada çocuğun sosyal yaşamını arttırabilirsiniz. Selamlar

13 Kasım 2017 12:44