YO
Soru Sahibi
16 Ocak 2019 21:30

Prk lazer tedavisi

Merhabalar doktorum ben 3 ay önce prk oldum ve operasyon sonrası sağ gözümde kuruluk oluştu ve bunun için topikal sklosporin adlı bir ilaç araştırdım söz konusu bu ilaç her kuru göze uygulanabilir mi teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Nami Torunoğlu
Göz Hastalıkları

Merhaba Onur bey. Öncelikle kuruluk yakınmanız ile ilgili sizi ameliyat eden doktora danışın. Önerirse Siklosporin kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun.

21 Ocak 2019 09:08
YO
Soru Sahibi

Efendim öncelikle ilginizden dolayı teşekkürler operasyonu yapan doktor maalesef hastalarıyla pek ilgilenmemektedir siklosporin her kuru göze kullanılmıyor anladığım kadarıyla peki doktorum son olarak kuru göz varlığı numaraları kalıcı olarak etkiler mi size saygılar sunarım tekrardan hoşçakalın

22 Ocak 2019 20:40
Op. Dr. Nami Torunoğlu
Göz Hastalıkları

Merhaba. Siz yinede en sağlıklı bilgiyi doktorunuzdan alınız. Size en sağlıklı bilgiyi verebilmek için detaylı muayene gerekmektedir.

23 Ocak 2019 08:21