YS
Soru Sahibi
25 Temmuz 2019 15:42

Penis Kısalığı

Halil hocam merhaba 5 yaşında oğlumun dışardan bakıldığında penis boyu kısa gözüküyor internetten biraz araştırdım gerdirip ölçün kiloya bağlı etrafında yağ birikebiliyor gömük penis oluyor yada sünnet olduktan sonra içeriye doğru büyüyor deniyor ölçtüm gerdirerek 5 cm çıktı kilosu 28 kg boy 122 cm yaşına göre biraz iri bir çocuk kilodan olabilirmi ilerde düzelirmi çocuk dr una mı ilk olarak götürmeliyim yoksa çok ürolojiye mi bir operasyon geçirmek zorunda kalırmı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler hocam

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Sinem hanım merhaba, bazı kilolu çocuklarda penis kısaymış gibi durabiliyor. Muayene etmedem birşey söylemem zor. Gerekirse de bazı hormonal testler istiyoruz. Sakın canınızı sıkmayın bunun için. Saygılarımla

26 Temmuz 2019 08:08
YS
Soru Sahibi

Hocam cevapladığınız için çok teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim saygılar

26 Temmuz 2019 11:22
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Rica ederim

26 Temmuz 2019 15:19