ef
Soru Sahibi
24 Temmuz 2014 06:49

penis egriliği

Hocam 17 yaşındayım bende penis egriligi var 2 yıl önce fark ettim ne yapmalıyım sizce.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Sevgili Fatih, eğriliğin derecesi önemli. Yana mı yoksa öne doğru mu, bu da önemli. Derecesine göre ameliyat ile düzeltiyoruz. Erkekler de görülebilen bir durum merak etme. Eğer Marmara Ün. Hastanesi Çocuk Cerrahisi Çocuk Ürolojisi polikliniğine randevu alırsan adıma, muayene sonrası daha net şeyler söyleyebiliriz. Geçmiş olsun.

16 Ağustos 2014 16:04