12 Mart 2018 13:17

Pelvis ağrısı

Hocam iyi günler ben antrenmanda koşu yaparken leğen kemiğime ağrı girdi beni yürütemeyecek derecede daha sonra ki gün ise voleybol oynarken ters hareketten galiba orada bir şey oynayıp yanma hissi verdi ve daha sonra şişti şimdi ise yürüyemiyorum bunun için ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

Travma öykünüz ve travma bölgesi nedeniyle bir uzman hekime bizzat muayene olmanız gerekiyor. Bu süre zarfında istirahat ve düşük doz antieflamatuar öneririm.

12 Mart 2018 14:31