sf
Soru Sahibi
5 Ocak 2014 04:35

pazunun goguse bakan yan kisminda agri

Iyi geceler hocam benim bazen ve suan kolun pazu bolumunun goguse bakan ic kisminda koltuk altinin hemen altindan baslayan ve 4 parmak genisligindeki bolgede dokununca bir agri degisik bir his var o bolgede soyle bir goruntu var hani bayanlarda kilolardan dolayi catlaklar olusur hamilelikte filan o tarz goruntuler olusmus acaba bu catlak tipi ve agrinin sebebi ne olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Erkan Damar
Pratisyen Hekimlik

Eğer cilt üzerinde çatlak lezyonlar görebiliyorsanız bu tarz lezyonlar ağrı oluşturabilir. özellikle vücut geliştirme ile ilgilenenlerde o bölgedeki düzensiz genişleme ve daralmalara bağlı olarak cilt çatlakları oluşabilir. kozmetik haricinde sorun oluşturmamakla birlikte az da olsa sizdeki gibi ağrı ile kendini gösterebilir. Görsel bulgu veren rahatsızlıklara tarif üzerinden, görmeden yorum yapmak takdir edersiniz ki zor oluyor. Bir dermatoloji uzmanına görünmenizi önerebilirim.

5 Ocak 2014 04:45