ya
Soru Sahibi
25 Ağustos 2021 08:26

paxil kullanimi

hocam merhaba ben yaklasik 3 senedir paxil kullaniyorum. son 2 senedir gunde 20 mg seklinde aliyorum. yani gunde 1 tablet. son iki senedir gunde 1 tablet kullandigimi dusunursek ilaci birakmam gerektigi zaman doz ayarlamasini nasil yapmam uygun olur,direkt birakabilir miyim yoksa bir ayarlama yapmak gerekir mi? bir de 4 sene civari paxil kullaniminin (gunde 1 tablet)ciddi,kalici zararlari olabilir mi hocam?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba. 4 gün 10 mg (yarım), 4 gün 5 mg (çeyrek) kullanıp kesebilirsiniz. Değil 4 sene, 44 sene bile kullansanız hiçbir zararı yok.

25 Ağustos 2021 14:42
ya
Soru Sahibi

beni bilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ediyorum hocam saglikli gunler

26 Ağustos 2021 05:00

Rica ederim; benim için mutluluktu.

26 Ağustos 2021 09:27