af
Soru Sahibi
19 Temmuz 2021 18:26

Patoloji sonucu

Merhabalar annem için doktor patoloji sonucunda, Sağ meme saat 9 hizasında 5,5*3 boyutunda düzgün sınırlı oval izoekoik lezyon. Briads 3 En büyüğü 2 cm, en küçüğü 0.1 cm çapında 5 adet biyopsi materyali. Sağ meme, saat 9 hizası, 5,5*3 mm ölçülerinde lezyon, tru-cut biyopsi: - fibrokistik değişiklikler ( fibrozis, adenozis, kist formasyonu). Şeklinde sonuç çıktı. Tehlikeli bir durum var mıdır? Çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Beyza Özçınar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Bu sonuçta tehlikeli bir durum yok ancak bu sonucun hastanızın muayenesi ve görüntüleri ile birlikte cerrahı tarafından değerlendirilmelidir.

23 Temmuz 2021 22:50